12.05.26r-I Bydgoskie Forum Osób z NI „Samodzielność? Poproszę”

We wtorek 12 maja nasza delegacja wzięła udział w I Bydgoskim Forum Osób z NI pod hasłem „Samodzielność? Poproszę” , które dotyczyło możliwości szukania ścieżek prowadzących do samodzielności. Wydarzenie było zorganizowane przez WTZ Wiatrak, a prelekcje wygłaszali reprezentanci PFRONU, MOPS-u oraz ZUS-u. Ponadto prowadzone były warsztaty w grupach, a całość została uwieńczona wnioskami na koniec spotkania.