29.06.26r- Uroczyste obchody Dnia Matki/Opiekuna w WTZ

W piątek obchodziliśmy uroczyście Dzień Opiekuna, będący wydarzeniem, którym żyliśmy przez ostatnie miesiące.

Z perspektywy grupy teatralno-oświatowej kluczowym elementem było przedstawienie, na które składały się dwie scenki pantomimiczne oraz wzruszające piosenki.

Nie zabrakło również czasu na wspólne rozmowy i integrację. Rodzice oraz opiekunowie zostali obdarowani kwiatami, a spotkanie przy stole umilił pyszny poczęstunek, ciasto przygotowane przez pracownię kulinarną.

Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i stworzenie tak ciepłej, rodzinnej atmosfery.