26.05.26-Kregielnia EBO- II Turniej Kręglarski
Okazje do współzawodnictwa potrafią zmotywować i wydobyć spore pokłady entuzjazmu. Tak właśnie przebiegło spotkanie kręglarskie w Fabryce Rozrywki, gdzie wśród około 40 zawodników na 14 stanowiskach byliśmy i my. Konkurencja była na wysokim poziomie, a wszyscy wyjechali obdarowani medalami.