22.05.26r-Filharmonia-Wiolinowo
W końcu nadeszła piękna, wiosenna pogoda, a wraz z nią rozpoczął się cykl koncertów plenerowych odbywających się w Dzielnicy Muzycznej w Wiolinowie. To prawdziwy relaks na leżaku, przy dźwiękach muzyki i w wyjątkowej atmosferze.
Mieliśmy ogromną przyjemność podziwiać występy utalentowanych uczniów z Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy, którzy zachwycili publiczność swoją pasją, wrażliwością i muzycznym talentem.